Saç ekimi fiyatları antalya

Saç Ekimi Fiyatları Antalya

Saç ekimi fiyatı almak artık çok kolay. Saç ekimi fiyatlarımız için ekim yaptırmak istediğiniz bölgenin ve donör bölgenizin fotograflarını çekerek 0090 538 306 93 13 numaları WhatsApp hattımıza göndermeniz üzre en fazla 5 dk içinde saç ekimi fiyatınızı öğrenmeniz mümkün olmaktadır. Hızlı ve doğru bilgi için Akdeniz Saç Ekimi.

Dhi Saç Ekimi Antalya

Dhi tekniği ekim işleminin tek tek olarak yapıldığı bir teknik olarak tarif edilebilir. Şerit kesim tekniğinin aksine, dhi tekniğinde kesi yapılmaz. Çok ince bir iğne aracılığı ile saçın doğal çıkış açısına uygun bir şekilde tek tek yuvarlak doğal kanallar oluşturarak saç ekimi işlemi yapılır. Özel iğneler sayesinde daha sık aralıklarla greftler ardı ardına istenilen sıklıkta yerleştirilebilir.

dhi saç ekimi antalya

Sorularınız İçin

Sorularınıza hemen yanıt alabilmek için 0090 538 306 93 13 nolu WhatsApp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Konsültasyon İçin

Ücretsiz muayene olmak ve fiyat bilgisi almak için 0090 538 306 93 13 nolu hattımızı arayarak randuvu alıp, yerimize gelerek muayene olabilirsiniz.

Güncel Haberler İçin

Saç ekimi ile ilgili güncel haberler almak ve bizleri takip etmek için Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube kanallarımızı takip edebilirsiniz.